Datums
Pilsēta, Valsts
Reitings
Kategorijas
Nolikums
Rezultāti
Turkish Open
10. marts -
16. marts
Stambula, Turcija
G1
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2004+)
Eiropas Čempionāts Pieugušiem
8. aprīlis -
11. aprīlis
Sofija, Bulgārija
G4
  • Pieaugušie (2004+)
Tiešsaistes Pumse Čempionāts “Baltic Wave”
17. aprīlis -
18. aprīlis
Tiešsaistē
D
  • Bērni (2010-2016)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2003+)
Eiropas Kvalifikācijas Turnīrs Olimpiskajām Spēlēm
7. maijs -
8. maijs
Sofija, Bulgārija
G20
  • Pieaugušie (2004+)
Hansu Tiešsaistes Pumse un Para-Pumse Čempionāts
23. maijs
Tiešsaistē
B
  • Bērni (2010-2016)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2005+)
Eiropas Čempionāts Bērniem/Kadetiem/U21
24. augusts -
27. augusts
Tallina, Igaunija
G2
  • Bērni (2010-2012)
  • Kadeti (2007-2009)
  • U21 (2001-2005)
Tallinn Open
28. augusts -
29. augusts
Tallina, Igaunija
G1
  • Bērni (2010-2012)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2005+)
Astankova Kauss
28. augusts
Daugavpils, Latvija
D
  • Bērni (2010-2015)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
Polish Open Youth
11. septembris
Varšava, Polija
E1
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
Ventspils Kauss
9. oktobris
Ventspils, Latvija
C
  • Bērni (2010-2015)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2004+)
Lithuania Open
23. oktobris
Viļņa, Lietuva
C
  • Bērni (2010-2014)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2004+)
Dutch Open G1
23. oktobris -
24. oktobris
Eindhovena, Nīderlande
G1
  • Pieaugušie (2004+)
Korejas Vēstnieka Tiešsaistes Pumse Kauss
9. novembris -
12. novembris
Tiešsaistē
C
  • Bērni (2010)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2005+)
French Ecopen G1
13. novembris
Parīze, Francija
G1
  • Pieaugušie (2004+)
Pasaules Sieviešu Atklātajs Čempionāts
25. novembris -
27. novembris
Rijāda, Saūda Arābija
G4
  • Pieaugušie (2004+)
Klaipeda Open
19. decembris
Klaipēda, Lietuva
C
  • Bērni (2010-2015)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2004+)
Hansu Pumse Kauss
27. decembris
Rīga, Latvija
D
  • Bērni (2010-2016)
  • Kadeti (2007-2009)
  • Juniori (2004-2006)
  • Pieaugušie (2005+)
Mar 10-16

Turkish Open

G1

reitings

Register
Stambula, Turcija

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2004+)

Apr 8-11

Eiropas Čempionāts Pieugušiem

G4

reitings

Register
Sofija, Bulgārija

Pieaugušie (2004+)

Apr 17-18

Tiešsaistes Pumse Čempionāts “Baltic Wave”

D

reitings

Register
Tiešsaistē

Bērni (2010-2016)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2003+)

Mai 7-8

Eiropas Kvalifikācijas Turnīrs Olimpiskajām Spēlēm

G20

reitings

Register
Sofija, Bulgārija

Pieaugušie (2004+)

Mai 23

Hansu Tiešsaistes Pumse un Para-Pumse Čempionāts

B

reitings

Register
Tiešsaistē

Bērni (2010-2016)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2005+)

Aug 24-27

Eiropas Čempionāts Bērniem/Kadetiem/U21

G2

reitings

Register
Tallina, Igaunija

Bērni (2010-2012)

Kadeti (2007-2009)

U21 (2001-2005)

Aug 28-29

Tallinn Open

G1

reitings

Register
Tallina, Igaunija

Bērni (2010-2012)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2005+)

Aug 28

Astankova Kauss

D

reitings

Daugavpils, Latvija

Bērni (2010-2015)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Sep 11

Polish Open Youth

E1

reitings

Register
Varšava, Polija

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Okt 9

Ventspils Kauss

C

reitings

Register
Ventspils, Latvija

Bērni (2010-2015)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2004+)

Okt 23

Lithuania Open

C

reitings

Register
Viļņa, Lietuva

Bērni (2010-2014)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2004+)

Okt 23-24

Dutch Open G1

G1

reitings

Register
Eindhovena, Nīderlande

Pieaugušie (2004+)

Nov 9-12

Korejas Vēstnieka Tiešsaistes Pumse Kauss

C

reitings

Register
Tiešsaistē

Bērni (2010)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2005+)

Nov 13

French Ecopen G1

G1

reitings

Register
Parīze, Francija

Pieaugušie (2004+)

Nov 25-27

Pasaules Sieviešu Atklātajs Čempionāts

G4

reitings

Register
Rijāda, Saūda Arābija

Pieaugušie (2004+)

Dec 19

Klaipeda Open

C

reitings

Register
Klaipēda, Lietuva

Bērni (2010-2015)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2004+)

Dec 27

Hansu Pumse Kauss

D

reitings

Rīga, Latvija

Bērni (2010-2016)

Kadeti (2007-2009)

Juniori (2004-2006)

Pieaugušie (2005+)

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs