Starptautiskais Līmenis

VārdsUzvārdsDz. gadsKlubsSporta veidsLTKF licenceWT licence
IneseTarvida1998HansuSparings593LAT-1506
JolantaTarvida2000HansuSparings583LAT-1511
KristofersŠulcs2005HansuSparings1220LAT-1568
ViktorijaHelviga2005HansuSparings1131LAT-1569
AnastasijaMočaļina2005HansuSparings484LAT-1570
VladislavaMočaļina2007HansuSparings485LAT-1576
DanilaŠubnikovs2005HansuSparings1386LAT-1557
ShoabbosShomakhmudov1998HansuSparings214LAT-1598

Valsts Līmenis

VārdsUzvārdsDz. gadsKlubsSporta veidsLTKF licence
AleksandrsVicinskis2006HansuSparings1370
TristansGirss-Brauns2003HansuSparings1375
DianaĀboliņa2004HansuForm. ving.444
KristaBartaša2003HansuForm. ving.1653
BehnamBoobani1980HansuForm. ving.1234
ViviānaGruzīte2002HansuForm. ving.1237
StefanijaHemmele2004HansuForm. ving.1231
AleksejsSazonovs2010HansuForm. ving.880
SofijaŽarkiha2007HansuForm. ving.445
JekaterinaSeņko2008HansuForm. ving.892
RobertsDaukšta2006OlimpiksSparings308
RuslansLepins-Žagars2008OlimpiksSparings250
DanielsLikovs2000FavorītsSparings1722
Dans KristiansLikovs2007FavorītsSparings1740
NikitaLikovs2010FavorītsSparings779
LeonsLikovs2010FavorītsSparings778
DaniilsGalkins2002FavorītsSparings1085
TimursMaļusevs2010FavorītsSparings1117
VitalijsSoldatenko2009FavorītsSparings1009
NormundsIvanovs2007FavorītsSparings904
IljaGusev2007FavorītsSparings781
RobertsGrigorjevs2009FavorītsSparings780
TimofejsRupato2009FavorītsSparings1086
ĢirtsPutniņš2007Dream TeamSparings1633
SofjaKiriļina Gutmane2010Dream TeamForm. ving.239
MārisŠķerbergs2007Dream TeamForm. ving.610
MarkussPutniņš2011Dream TeamForm. ving.221
EdgarsLapšins2008Dream TeamForm. ving.244

Amatieru Līmeņis

VārdsUzvārdsDz. gadsKlubsSporta veidsLTKF licence
MilanaKozlovska2006JitaeSparings1267
AleksisNitcis2009JitaeSparings1004
KevinsKonopeckis2004JitaeForm. ving.676
LeoGolovkins2009JitaeForm. ving.311
RaivisValainis2009JitaeForm. ving.413
KsenijaPizāne2010JitaeForm. ving.840

Nākamās Sacensības

Eiropas Čempionāts 19. maijs - 22. maijs Mančestra, Lielbritānija Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Pirmais Solis 2020

Pirmais Solis 2020

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs