2020

Arhīvs
Datums
Pilsēta, Valsts
Reitings
Kategorijas
Nolikums
Rezultāti
Vilnius Cup
18. janvāris
Viļņa, Lietuva
B
  • Bērni (2009-2012)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Hansu Kauss
1. februāris
Rīga, Latvija
C
  • Bērni (2009-2014)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
Turnīrs “Tēvzemes Aizstāvja Diena”
8. februāris -
9. februāris
Vitebska, Baltkrievija
B
  • Bērni (2009-2010)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
5. WT Prezidenta Kauss
18. februāris -
21. februāris
Helsingborja, Zviedrija
G2
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Helsingborg Open
22. februāris -
23. februāris
Helsingborja, Zviedrija
G1
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Konig Open
1. marts
Kaļiņingrada, Krievija
B
  • Bērni (2009-2010)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Latvijas Atklātais Tiešsaistes Pumse Čempionāts
2. maijs -
9. maijs
Tiešsaistē
D
  • Bērni (2009-2015)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Ventspils Kauss
8. augusts
Ventspils, Latvija
B
  • Bērni (2009-2014)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Eiropas U21 Čempionāts
21. septembris -
24. septembris
Tallina, Igaunija
G2
  • U21 (2000-2004)
Eiropas Kadetu Čempionāts
23. septembris -
25. septembris
Tallina, Igaunija
G2
  • Kadeti (2006-2008)
Eiropas Bērnu Čempionāts
23. septembris -
25. septembris
Tallina, Igaunija
G2
  • Bērni (2009-2012)
Pasaules Junioru Čempionāts
14. oktobris -
18. oktobris
Sofija, Bulgārija
G6
  • Juniori (2003-2005)
Latvijas Čempionāts
14. novembris
Ventspils, Latvija
?
  • Bērni (2009-2013)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Latvijas Tehniskais Čempionāts
15. novembris
Ventspils, Latvija
?
  • Bērni (2009-2013)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Eiropas Multi Čempionāts
19. novembris -
22. novembris
Samokova, Bulgārija
G2
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Eiropas Čempionāts Olimpiskajās Svara Kategorijās
27. novembris -
30. novembris
Sarajeva, Bosnija un Hercegovina
G2
  • Pieaugušie (2003+)
Eiropas Atklātais Meistaru Čempionāts
27. novembris -
30. novembris
Sarajeva, Bosnija un Hercegovina
G2
  • Pieaugušie (1985+)
Eiropas Jaunatnes Čempionāts Olimpiskajās Svara Kategorijās
27. novembris -
30. novembris
Sarajeva, Bosnija un Hercegovina
G2
  • U21 (2000-2004)
Jan 18

Vilnius Cup

B

reitings

Register
Viļņa, Lietuva

Bērni (2009-2012)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Feb 1

Hansu Kauss

C

reitings

Register
Rīga, Latvija

Bērni (2009-2014)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Feb 8-9

Turnīrs “Tēvzemes Aizstāvja Diena”

B

reitings

Vitebska, Baltkrievija

Bērni (2009-2010)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Feb 18-21

5. WT Prezidenta Kauss

G2

reitings

Register
Helsingborja, Zviedrija

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Feb 22-23

Helsingborg Open

G1

reitings

Register
Helsingborja, Zviedrija

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Mar 1

Konig Open

B

reitings

Register
Kaļiņingrada, Krievija

Bērni (2009-2010)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Mai 2-9

Latvijas Atklātais Tiešsaistes Pumse Čempionāts

D

reitings

Tiešsaistē

Bērni (2009-2015)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Aug 8

Ventspils Kauss

B

reitings

Register
Ventspils, Latvija

Bērni (2009-2014)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Sep 21-24

Eiropas U21 Čempionāts

G2

reitings

Tallina, Igaunija

U21 (2000-2004)

Sep 23-25

Eiropas Kadetu Čempionāts

G2

reitings

Tallina, Igaunija

Kadeti (2006-2008)

Sep 23-25

Eiropas Bērnu Čempionāts

G2

reitings

Tallina, Igaunija

Bērni (2009-2012)

Okt 14-18

Pasaules Junioru Čempionāts

G6

reitings

Sofija, Bulgārija

Juniori (2003-2005)

Nov 14

Latvijas Čempionāts

?

reitings

Ventspils, Latvija

Bērni (2009-2013)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Nov 15

Latvijas Tehniskais Čempionāts

?

reitings

Ventspils, Latvija

Bērni (2009-2013)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Nov 19-22

Eiropas Multi Čempionāts

G2

reitings

Register
Samokova, Bulgārija

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Nov 27-30

Eiropas Čempionāts Olimpiskajās Svara Kategorijās

G2

reitings

Sarajeva, Bosnija un Hercegovina

Pieaugušie (2003+)

Nov 27-30

Eiropas Atklātais Meistaru Čempionāts

G2

reitings

Sarajeva, Bosnija un Hercegovina

Pieaugušie (1985+)

Nov 27-30

Eiropas Jaunatnes Čempionāts Olimpiskajās Svara Kategorijās

G2

reitings

Sarajeva, Bosnija un Hercegovina

U21 (2000-2004)

Nākamās Sacensības

Eiropas U21 Čempionāts 21. septembris - 24. septembris Tallina, Igaunija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2019

Riga Open 2019

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs