Šodien Pasaules Taekvondo Padome pieņēma “Hamammetas deklarāciju”, kuras mērķis ir veicināt drošu sportu visā pasaulē.

Nosauktajai par godu Tunisijas pilsētai, kurā tikās Padome, iniciatīvai piekrita vadošā organizācija apliecinot to, ka tiks īstenoti “visi atbilstošie pasākumi, kas ir nepieciešami traumu novēršanai un sportistu aizsardzībai no visu veidu pāridarījumiem”.
Pasaules Taekvondo Padome apsolīja, ka rīkosies “pilnīgā saskaņā ar Starptautiskās Olimpiskās Komitejas (SOK) rīku klāstu, lai pasargātu sportistus no uzmākšanās un pāridarījumiem sportā, kā arī turpinās uzlabot politikas un noteikumus sportistu drošībai un veselībai”.

Papildus tam deklarācijā ir norādīts, ka Pasaules Taekvondo Padome rūpēsies par to, lai “taekvondo kalpotu kā rīks cerībai katrā pasaules nostūrī”. Tai skaitā apņemšanās attīstīt “World Cares” programmu, lai īstenotu tās misiju sporta attīstībā.

“Mūsu sportistu drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un Hammametas deklarācijas apstiprinājums liecina par mūsu apņemšanos darīt visu iespējamo drošam sporta veidam,” pastāstīja Pasaules Taekvondo Padomes prezidents Čungvons Čoue.
Čoue piebilda: “Mūsu spēkā esošo politiku pārskats notiks tuvākajā laikā un mēs ieviesīsim jaunus pasākumus nākamo mēnešu laikā, saskaņā ar SOK sniegtajām vadlīnijām.”

Diskusijas beigās padomes dalībnieki kopīgi fotografējās Starptautiskās sporta attīstībai un mieram dienas atzīmēšanai.

Nākamās Sacensības

Vilnius Cup 30. septembris Viļņa, Lietuva Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Ambassador's Cup 2022

Ambassador's Cup 2022

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs