Pieaugušie (2002 >)

Vārds, UzvārdsKlubs2018VKLOKLOKopā
Anastasija KoroļovaJitae26.4--1-27.4
Miroslava VilkovaJitae22.3--1-23.3
Dmitrijs SabanskisHansu6.56-1619.5
Daniels LikovsFavorīts0-66-12
Daniils GalkinsFavorīts0--6-6
Konstantīns GladuščenkoLTKMF0--6-6
Anna SolomkoLTKMF0--6-6
Ieva Kristīne CaunīteLTKMF0--6-6
Shoabbos ShomakhmudovHansu0--112
Dmitrijs RažukovsJitae0--1-1

Juniori (2002, 2003, 2004)

Vārds, UzvārdsKlubs2018VCDZOKOLOVKLJOACGKKLOKopā
Viktorija HelvigaHansu510---10410610-55
Anastasija MočaļinaHansu0-1101010-646-47
Artūrs BangaHansu12.5-141012---636.5
Kristofers ŠulcsHansu0----146411026
Maikls GasanovsFavorīts0---1010211--24
Daniils GalkinsFavorīts0---61316--17
Nadežda JefimovaJitae0-------6--6
Dmitrijs RažukovsJitae0-------6--6
Raimonds VeinbergsLTKMF0-------6--6
Kirills GatčinsVK Daugava0-------6--6
Daņila ŠubņikovsHansu0-------4-15
Ieva Kristīne CaunīteTae-Fun2-------1--3
Jeļena SavinaHansu0-------11-2
Viktroija KarnakovaTae-Fun1-------1--2
Paula SaknīteHansu0-----2----2
Beļavskis ArtūrsJitae0-------1--1
Kevins KnopeckisJitae0-------1--1
Olegs LarionovsJitae0-------1--1
Maksims MarisevsLTKMF0-------1--1
Džonijs VeinbergsLTKMF0-------1--1

Kadeti (2005, 2006, 2007)

Vārds, UzvārdsKlubs2018VCDZOKOLOVKAOLuxOPČKPOEKČROACKACAKGKKLOKopā
Anastasija MočaļinaHansu74.610610101015152061020-156---227.6
Viktorija HelvigaHansu71.510---101011010620-16---155.5
Kristofers ŠulcsHansu39.96--101061510162010-6--10149.9
Vladislava MočaļinaHansu131111611-1-2010-6-1-63
Daņila ŠubņikovsHansu18.66241---101-101-6--160.6
Ģirts PutniņšHansu2612311---1-110-6-4460
Paula SaknīteHansu1610-102622----------48
Raimonds VoitānsHansu9.56111116-1-16-1-1137.5
Vitalijs IvanovsHansu22.8--141---1-11-1--436.8
Jeļena SavinaHansu21--11------10-4-11030
Bogdanovs DzintarsJitae21.9-------------1---22.9
Dans Kristians LikovsFavorīts0----4------10-4---18
Nikanders TempelmanisHansu0-------------66-416
Maksimilians BotušansK-Sport3.5---61--------1---11.5
Aleksis ĶeviņšTKD Marupe2-------------6---8
Mihails ProščenkoFavorīts0----1------1-4---6
Reičela LaumaneFavorīts0-------------6---6
Roberts DaukštaTKD Marupe1-------------4---5
Aleksejs GrigorjevsJitae0-------------4---4
Rustams ŠostaksJitae0-------------4---4
Karina VološinaTae-Fun0-------------4---4
Deina UlmeJitae0-------------3---3
Normunds IvanovsFavorīts0----1--------1---2
Maksims KarnakovsTae-Fun1-------------1---2
Edgars LapšinsHansu0--------------1--1
Ņikita IvkinsK-Sport0-------------1---1
Antons GriškjansJitae0-------------1---1
Aleksejs JankovskisJitae0-------------1---1
Artjoms KolmašnikovsJitae0-------------1---1
Viktors BogdanovičsJitae0-------------1---1
Evita FeldbergaJitae0-------------1---1
Milana KozlovskaJitae0-------------1---1
Irina PetrovičaJitae0-------------1---1
Andžela MamrovskaLTKMF0-------------1---1
Anna MironovaFavorīts0-------------1---1
Veronika VeraksoFavorīts0-------------1---1

Bērni (2008)

Vārds, UzvārdsKlubsKOLOVKACAKKLOKopā
Dmitrijs IvaņecsK-Sport461011--22
Artjoms TkačevsK-Sport41663--20
Emija MilaiteK-Sport101116--19
Edgars LapšinsHansu611111415

Sacensību klasifikācija

SaīsinājumsSacensību nosaukumsReitinga klase
VCVilnius CupB
DZOTurnīrs "День Защитника Отечества"C
KOKonig Open BOC-1B
LOLithuania OpenB
VKVentspils Kauss BOC-2B
AOAustrian OpenG1
LuxOLuxembourg OpenG1
LJOLatvijas Jaunatnes OlimpiādeD
PČKWT Pasaules Kadetu ČempionātsG6
POPolish OpenG1
EKČEiropas Kadetu ČempionātsG2
RORiga OpenG1
ACAmbassador's CupB
KACKorean Ambassador’s CupA
Latvijas ČempionātsC
AKAstankova KaussC
GKGalvaspilsētas KaussB
KLOKlaipeda OpenB

Nākamās Sacensības

Eiropas U21 Čempionāts 21. septembris - 24. septembris Tallina, Igaunija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2019

Riga Open 2019

Labākie Reitingā

Pieaugušie: Anastasija Koroļova

Juniori: Viktorija Helviga

Kadeti: Anastasija Močaļina

Bērni: Dmitrijs Ivaņecs