Atpakaļ uz Arhīvu

Datumi NosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
24.01.15Hansu Cup (WTF)Rīga, Latvija2004-2007
2001-2003
FPDF
7-8.02.15European Kids ChampionshipAntalya, Turkey2004-2007B
10-11.02.15European Clib ChampionshipAntalya, Turkey2001-2003
1998-2000
1997+
B
14-15.02.15Turnīrs "День защитника Отечества"Vitebsk, Baltkrievija2004-2007
2001-2003
1998-2000
D
14-15.03.15Daugavpils Kauss / BOC-1 (WTF)Daugavpils, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
CPDFPDF
11.04.2015"Jāņa Kauss"Ventspils, Latvija2006-2007
2004-2005
2001-2003
FPDFPDF
17-19.04.15Moldova Open (G-1 class)Chisinau, Moldova1998-2000
1997+
B
1-3.05.15Liepājas Kauss / BOC-2 (WTF)Liepāja, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
CPDFPDF
12-18.05.15World Championship (G-12 class)Chelyabinsk, Russia1997+A
30-31.05.15Austrian Open (G1 class)Insbruck, Austria2001-2003
1998-2000
1997+
B
6-7.06.15Bratislava OPENBratislava. Slovakija2004-2007
2001-2003
1998-2000
1997+
C
6-7.06.15Turnīrs "День защиты детей"Vitebska, Baltkrievija2004-2007
2001-2003
D
16.06.15Jauno cerību kaussRiga. Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
FPDFPDF
5.07.15Latvijas Jaunatnes OlimpiadeCesis, Latvija1998-2000EPDFPDF
7-13.09.15Summer Universiade (G-2 class)Gwangju, Korea1997+A
21.08.15Ambassadors CupRiga, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
EPDFPDF
30-31.08.15Polish Open (G-1 class)Warsaw, Poland2001-2003
1998-2000
1997+
B
24-25.09.15International RIGA OPEN / BOC - 3
(WTF, ITF)
Rīga, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
CPDFPDF
23-25.10.15European Junior ChampionshipDaugavpils, Latvia1998-2000APDF
14-15.11.15Latvijas Čempionāts (WTF, ITF)Ventspils, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
EPDFPDF
20-22.11.15European Championship U21Bucharest, Romania1995-1998A
28.11.15Grand PrixVitebska, Baltkrievija2004-2007D
18-20.12.15Christmas TournamentMinska, Baltkrievija2004-2007
2001-2003
1998-2000
D

Atpakaļ uz Arhīvu

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs