Pieaugušie (1998 >)

Vārds, UzvārdsDz.gadsKlubs2015DKWTF PCVKLOU-21ROKl.OKopā
Maksims Revunovs1997Hansu8.58-3--24-25.5
Viktorija Ivaņņikova1998Favorīts2.55-42-50321.5
Romāns Biņkovskis1989Favorīts184454--1-18
Marija Ivanova2000Hansu0----6-0-6

Juniori (1999, 2000, 2001)

Vārds, UzvārdsDz.gadsKlubs2015DKHCUCJKWTF PCOBVKDZDLOACRusOROWJCKl.OAst.CKopā
Marija Ivanova2000Hansu46.58-12-0-8---63010--93.5
Kirils Ivanovs2000Jitae30.56-------02-64-8-56.5
Daniels Likovs2000Favorīts16.75-------10-04-34-8-45.75
Markuss Vasiljevs2001Hansu16.75-----424--01000--36.75
Ņikita Pivinskis2001Favorīts8.75------5--2-42-8-29.75
Tihons Rjabovs2001Hansu43----3104---41---29
Viktorija Soboļeva1999Jitae16.25------6----42---28.25
Iļja Čemis2000Jitae11.53-----------0-8-22.5
Daniils Ugarinko2001Jitae08-----6--2--0--016
Kirils Meletins2001Hansu11.75------------1---12.75
Marija Muzika1999Favorīts1------3-2---1---7
Andrejs Lapkovskis2000Jitae4------------2---6
Aleksandra Vasjutina2000K-Sports0.5---0--4-1---0---5.5
Valērija Slihtova2001Favorīts0------------2-3-5
Vladimirs Pančenko2000K-Sports0---0--4-----0---4
Anastasija Koroļova2001Jitae0-2----------1--03
Emīlija Rūta Lārsena2001Hansu0------------1---1

Kadeti (2002, 2003, 2004)

Vārds, UzvārdsDz.gadsKlubs2015DKHCJKVKDZDJCKACROVAKKl.OAst.CKopā
Antons Vavilovs2003Jitae910--4--4-2-8239
Romāns Brukovs2003Jitae9---8--2-4-8233
Gļebs Pozņaks2002Jitae8.510--5--4-2---29.5
Andrejs Zaharenkovs2003Hansu6---42--52---19
Maikls Gasanovs2002Favorīts3--2-----4-6-15
Viktorija Helviga2005Hansu0--------284-14
Anastasija Močaļina2005Hansu0--------038-11
Līva Sēle2004Hansu020-4-1--1--210
Kevins Knopeckis2004Jitae06-------0--06
Jaroslavs Vilkovs2003Jitae0-1------1--24

Bērni (2005)

Vārds, UzvārdsDz.gadsKlubsDKHCDZOKOJKOBVKDZDJCKACAKROVAKKl.OAst.CKopā
Anastasija Močaļina2005Hansu10-88-104--428088-70
Kristofers Šulcs2005Hansu1028606-412-104-8-61
Viktorija Helviga2005Hansu5166265824-52-6-58
Ļubova Zaharenkova2005Hansu1013--858----28--45
Dzintars Bogdanovs2005Jitae102----8-02034-8239
Vitālija Ivanovs2005Hansu020624--220100---28
Daņila Šubņikovs2005Hansu81----8-----2-6-25
Diena Ulme2005Jitae8-----------1---9
Edvards Dreimanis2005Hansu-----------30---6

Sacensību klasifikācija

AbreviatūraNosaukumsReitings
DKDaugavpils Kauss/ BOC-1
C
HCHansu CupF
DZOTurnīrs "День защитника Отечества"D
KOKÖNIG OPEND
UOUkraine Open G-1B
JKJāņa KaussF
WTF PCWTF President Cup (G-2 class)B
OB1st international Taekwondo WTF Tournament "Olympic Bear"C
VKVentspils Kauss/ BOC-2C
DZDTurnīrs "День защиты детей"D
JCKJauno Cerību KaussF
LOIV Latvijas OlimpiādeE
U-21European Championship U21A
ACAmbassador's CupE
AKAizkraukles KaussF
RusORussian Open 2016B
RORiga Open G-1 class/ BOC-3B/C
Latvijas ČempionātsE
WJCWorld Junior ChampionshipsA
VAKVitebskas Apgabala Kauss 2016D
Kl.OKlaipeda Open 2016D
Ast.CAstankov Cup 2016F

Nākamās Sacensības

Latvijas Čempionāts 12. decembris Ventspils, Latvija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Pirmais Solis 2020

Pirmais Solis 2020

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs