Šīs nedēļas beigās gaidāmajā Rīgas atklātajā taekvondo čempionātā, kam šogad otro reizi piešķirts G1 klases statuss, piedalīsies 388 sportisti no 36 valstīm.

Otro reizi vēsturē Latvijas Taekvondo federācijai (LTKF) piešķirtas tiesības rīkot pasaules reitinga G klases turnīru, ko atzīst arī Pasaules taekvondo (WT) un tas iekļauts oficiālajā sacensību kalendārā.

Dalība G klases turnīros un ieņemtās vietas šādās sacensībās ļauj sportistiem nopelnīt svarīgus pasaules reitinga punktus, kas savukārt tiek ņemti vērā pretinieku lozēšanā tādos turnīros kā Eiropas un pasaules čempionāti.

Taekvondo sporta lielvalstīs ir liela iekšējā konkurence par vietu valstsvienības sastāvā, tāpēc G klases turnīros atļauts startēt ne tikai izlašu sportistiem, bet arī atlētiem, kuri sacensībās pārstāv savu klubu. Kā zināms, Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī olimpiskajās spēlēs katrā svara kategorijā drīkst piedalīties tikai viens valsts pārstāvis.

G klases sacensībās drīkst tikt pārstāvētas tikai tās nacionālās federācijas, kuras iekļautas WT biedru sarakstā. Tāpat šāda reitinga turnīros drīkst piedalīties tikai tie sportisti, kuriem ir GAL licences. Turnīru atbalstīja: Rīgas Dome, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments, LSFP, Live Riga.

Sacensību sākums plkst. 9:00 30.09.2017.g. Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas iela 6b, Rīgā.
Ieeja bez maksas.

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs