Pēdējās divas nedēļas nogales Rīgas taekvondo kluba HANSU sportistiem, starp kuriem ir arī RJTC audzēkņi, bija diezgan piesātinātas ar taekvondo turnīriem Eiropas valstīs- Austrija un Luksemburga, kurās Latviju pārstāvēja tikai Rīgas sporta klubs HANSU ar sešiem audzēkņiem kadetu vecuma grupā: Raimonds Voitāns (-33kg), Kristofers Šulcs (-61kg), Paula Saknīte (-41kg), Vladislava Močaļina (-51kg), Viktorija Helviga (-55kg) un Anastasija Močaļina (-59kg).

8.-9.jūnijam Austrijas pilsētā Insbrukā norisinājās pasaules reitinga G-1 klases turnīrs ‘’Austrian Open’’, kurā piedalījās ap 1100 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm. Raimondam, Vladislavai un Paulai šāda klases turnīrs bija pirmais viņu karjerā, kurā diemžēl piekāpās saviem pretiniekiem pirmajās cīņas, bet cīnījās līdz galam un pilnu atdevi. Kristofers Šulcs šajā turnīrā aizvadīja divas cīņas, kur pirmajā cīņā pārliecinoši uzvarēja sportistu no Isandes ar punktu skaitu 22:4, bet otrajā cīņā ar minimālu punktu starpību (11:13) piekāpās Rumanietim. Kopvērtējumā Kristofers izcīnīja 5.vietu. Viktorija Helviga aizvadīja trīs cīņas, kur pirmajā cīņā bija pārāka par Ukrainas pārstāvi (11:5) un otrajā cīņā pieveica sportisti no Serbijas (12:5), bet pusfinālā, sīvā cīņā, diemžēl piekāpās Vācietei ar punktu skaitu (23:33). Viktorija izcīnīja 3.vietu. Vislabāk šajā turnīrā veicās Anastasijai Močaļinai, kura nokļuva līdz finālam. Pirmajā cīņā Anastasija uzvarēja Ukrainas sportisti, kura ir 2018.gada Eiropas klubu čempionātā uzvarētāja, ar punktu skaitu 14:11, otrajā cīņā bija pārāka pār Serbijas sportisti (13:7), bet fināla cīņā cieta zaudējumu cita Serbijas kluba pārstāvei (8:12), rezultātā izcīnot 2.vietu.

Starp turnīriem sportisti dzīvoja Luksemburgā, kempingā, kur katru dienu aizvadīja pa vismaz 2 treniņu nodarbībām un gatavojās nākamajam startam.

15.-16.jūnijā Luksemburgā bija nākošais pasaules reitinga G-1 klases turnīrs ‘’Luxembourg open 2019’’, kurā piedalījās ap 1200 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm un kontinentiem. Šoreiz trīs sportisti Viktorija, Paula un Vladislava cieta zuadējumus pirmajās cīņās, bet veiksmīgāks starts bija Raimondam, Kristoferam un Anastasijai. Raimonds pirmajā cīņā cīnījās ļoti braši un izcīnīja uzvaru pār Francijas sportistu (10:9), bet otrajā cīņā par medaļu diemžēl piekāpās pieredzējušam sportistam no Ukrainas (0:16). Rezultātā Raimonds izcīnīja 5.vietu. Kristofers un Anastasija šoreiz parādījā vislabāko sniegumu starp komandas biedriem. Kristofers pirmajā cīņā uzvarēja sportistu no Tunisijas (11:8), otrajā cīņā guva dramatisku uzvaru papildraundā pār sportistu no Taizemes, bet trešajā, fināla cīņā, piekāpās Vācietim ar punktu skaitu 6:9, un rezultātā Kristofers ierindojās otrajā vietā savā svara kategorijā. Anastasija pirmajā cīņā pārliecinoši uzvarēja sportisti no Francijas ar punktu skaitu 18:3, otrajā cīņā cīnījās ar sportisti no Lielbritānijas, kura bija gatava visiem spēkiem gūt uzvaru, bet Anastasija parādīja, ka viņa ir galvenā uz laukuma un pārliecinoši izcīnīja uzvaru 18:2. Fināla cīņa bija diezgan smaga, kur diemžēl cieta zaudējumu pār Vācijas nacionālās izlases sportisti ar rezultātu 3:7, rezultātā izcīnot 2.vietu.

Apsveicam trenerus un sportistus ar augstiem sasniegumiem pasaules reitinga turnīros un novēlam panākumus turpmākajos startos!

Nākamās Sacensības

Lux Open 8. jūnijs - 9. jūnijs Luksemburga Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs