DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
8-9.02.14Trelleborg Open (G1 class)Trelleborg, Zvedrija2003-2006
2000-2002
1997-1999
1996+
B
14-16.02.14Турнир "День защитника Отечества"Vitebska, Baltkrievija2000-2002
1997-1999
D
1.03.14Daugavpils Kauss / BOC-1Daugavpils, Latvija2003-2006
2000-2002
1997-1999
DPDFPDF
15-16.03.14ITF bērnu turnīrs "Taekvondo Tigeris"Rīga, Latvija2003-2006
2000-2002
D
20-21.03.14WTF Qualification Youth Olympic GamesNew Taipei City1997-1999A
20-26.03.14WTF World Junior ChampionshipNew Taipei City1997-1999A
6-13.04.14ITF Eiropas ČempionātsMinska, Baltkrievija2000-2002
1997-1999
1996+
A
5.04.15Belgian OpenLommel1997-1999
1996+
C
1-5.05.14WTF Eiropas ČempionātsBaku, Azerbaidžan1996+B
23-25.05.14Baltic Combat Games / BOC-2 (WTF, ITF)Rīga, Latvija2003-2006
2000-2002
1997-1999
CPDFPDF
31.05.-1.06.14Austrian Open (G1 class)Insbruck, Austria2000-2002
1997-1999
1996+
B
7-8.06.2014Starpt. Turnīrs "День защиты детей"Vitebska, Baltkrievija2003-2006
2000-2003
D
24-27.07.14WTF Cadet World ChampionshipBaku, Azerbaidžan2000-2002A
24.07.141.Ambassador Taekwondo CupRiga, Latvija2003-2006
2000-2002
DPDFPDF
20-21.09.14Polish OpenWarsaw, Poland2000-2002
1997-1999
1996+
C
26-28.09.14European Taekwondo Championship U21Insbruk, AustriaA
11-12.10.14Int. Tournament RIGA OPEN / BOC - 3
(WTF, ITF)
Rīga, Latvija2003-2006
2000-2002
1997-1999
CPDFPDF
15-16.11.14Latvijas Čempionāts (WTF, ITF)Ventspils, Latvija2003-2006
2000-2002
1997-1999
EPDFPDF
Datumi NosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
24.01.15Hansu Cup (WTF)Rīga, Latvija2004-2007
2001-2003
FPDF
7-8.02.15European Kids ChampionshipAntalya, Turkey2004-2007B
10-11.02.15European Clib ChampionshipAntalya, Turkey2001-2003
1998-2000
1997+
B
14-15.02.15Turnīrs "День защитника Отечества"Vitebsk, Baltkrievija2004-2007
2001-2003
1998-2000
D
14-15.03.15Daugavpils Kauss / BOC-1 (WTF)Daugavpils, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
CPDFPDF
11.04.2015"Jāņa Kauss"Ventspils, Latvija2006-2007
2004-2005
2001-2003
FPDFPDF
17-19.04.15Moldova Open (G-1 class)Chisinau, Moldova1998-2000
1997+
B
1-3.05.15Liepājas Kauss / BOC-2 (WTF)Liepāja, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
CPDFPDF
12-18.05.15World Championship (G-12 class)Chelyabinsk, Russia1997+A
30-31.05.15Austrian Open (G1 class)Insbruck, Austria2001-2003
1998-2000
1997+
B
6-7.06.15Bratislava OPENBratislava. Slovakija2004-2007
2001-2003
1998-2000
1997+
C
6-7.06.15Turnīrs "День защиты детей"Vitebska, Baltkrievija2004-2007
2001-2003
D
16.06.15Jauno cerību kaussRiga. Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
FPDFPDF
5.07.15Latvijas Jaunatnes OlimpiadeCesis, Latvija1998-2000EPDFPDF
7-13.09.15Summer Universiade (G-2 class)Gwangju, Korea1997+A
21.08.15Ambassadors CupRiga, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
EPDFPDF
30-31.08.15Polish Open (G-1 class)Warsaw, Poland2001-2003
1998-2000
1997+
B
24-25.09.15International RIGA OPEN / BOC - 3
(WTF, ITF)
Rīga, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
CPDFPDF
23-25.10.15European Junior ChampionshipDaugavpils, Latvia1998-2000APDF
14-15.11.15Latvijas Čempionāts (WTF, ITF)Ventspils, Latvija2004-2007
2001-2003
1998-2000
EPDFPDF
20-22.11.15European Championship U21Bucharest, Romania1995-1998A
28.11.15Grand PrixVitebska, Baltkrievija2004-2007D
18-20.12.15Christmas TournamentMinska, Baltkrievija2004-2007
2001-2003
1998-2000
D
DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
16-17.01.16European Olympic Qualification RIOIstanbula, TUR1998+A
23-24.01.16Daugavpils Kauss (BOC 1)Daugavpils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
CPDFPDF
6.02.16Hansu CupRīga, LVA2005-2008
2002-2004
FDOCPDF
26-27.02.16Turnīrs "День защитника Отечества"Vitebska, BLR2005-2008
2002-2004
1999-2001
D
12-13.03.16Dutch Open (G-1 class)Eindhoven, NLD1999-2001
1998+
B
13.03.16The Open Kaliningrad Taekwondo Championships «KÖNIG OPEN»Kaliningrad, RUS2005-2008
2002-2004
1999-2001
1997+
25-27.03.16Ukraine Open (G-1 class)Lviv, UKR1999-2001
1998+
B
2.04.16"Jāņa Kauss"Ventspils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
FPDF
7-10.04.16WTF President Cup (G-2 class)Bonn, DEU1999-2001
1998+
B
15-17.04.161st international Taekwondo WTF tournament "Olympic bear" Moscow, RUS2007-2008
2006-2005
2002-2004
1999-2001
28.04-1.05.16ITF European ChampionshipTampere, FIN1999-2001
1998+
A
30.04-1.05.16Ventspils Kauss (BOC 2)Ventspils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
CPDFPDF
14.05.16Turnīrs "День защиты детей"Vitebsk, BLR2005-2008
2002-2004
1999-2001
D
19-22.05.16European Senior ChampionshipMontreux, CHE1998+A
3-5.06.16Austrian Open (G-1 class)Insbruck, AUT2002-2004
1999-2001
1998+
B
11.06.16Latvijas Tehniskais Čempionāts (WTF, PARA Taekvondo)Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDF
11-12.06.16Latvijas Tehniskais Čempionāts (ITF) Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDF
18.06.16"Jauno Cerību Kauss"Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
FDOCPDF
3.07.16IV Latvijas OlimpiādeCēsis, LVA2000+EPDFPDF
22-26.07.16European Championship U21Grozniy, RUS1996-2000A
9.08.2016Ambassador's CupRīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDFPDF
3.09.2016Aizkraukles KaussAizkraukle, LVA2007-2009
2005-2006
2002-2004
FPDF
8-11.09.167th European Cadet ChampionshipsBucharest, ROM2005-2008APDF
22-25.09.16Russian Open 2016Moscow, RUS2002-2004
1999-2001
1999+
BPDF
8-9.10.16Riga Open (G-1 class) BOC - 3 Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
BPDFDrawsheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
12.11.16Latvijas ČempionātsVentspils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDFMedalists (PDF)
Medalists by Team (PDF)
16-20.11.16World Junior ChampionshipsBurnaby, CAN1999-2001APDF
26-27.11.16Vitebskas Apgabala Kauss 2016Vitebska, BLR2007-2009
2005-2006
2002-2004
DPDF
10.12.16Klaipeda Open 2016Klaipēda, LTU2007-2008
2005-2006
2002-2004
1999-2001
DPDF
18.12.16Astankov Cup 2016Daugavpils, LVA2006-2010
2003-2005
2000-2002
FPDF
DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
28/01Daugavpils KaussDaugavpils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
1999+
CPDFDrawsheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Team Ranking (PDF)
18-19/02Turnīrs "День Защитника Отечества"Vitebska, Baltkrievija2003-2005
2000-2002
1999+
D
26/02König OpenKaļiņingrada, Krievija2006-2007
2003-2005
2000-2002
1999+
DPDF
17-18/03Nika Open Cup 2017Odincova, Krievija2006-2007
2003-2005
2000-2002
2000+
CPDF
6-9/04European U21 Championships 2017Sofija, Bulgārija1997-2001APDF
22-23/04Ventspils KaussVentspils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
CPDFDrawsheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Team Ranking (PDF)
27-30/04WTF President's CupAtēnas, Grieķija2003-2005
2000-2002
1999+
BPDF
12-14/05Ukraine Open 2017Harkova, Ukraina2003-2005
2000-2002
1999+
BPDF
02/06Ambassador's CupDaugavpils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
DPDFPDF
3-4/06Turnīrs "Bērnu diena"Vitebska, Baltkrievija2008-2009
2006-2007
2003-2005
2000-2002
DPDF
10/06Jauno Cerību Kauss 2017Rīga, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
FPDFPDF
24-30/06World Championships 2017Muju, Korejas Republika1999+APDF
9/07Latvijas Jaunatnes OlimpiādeCēsis, Latvija2000-2002EPDFPDF
12/08Pludmales turnīrsĶesterciems, Latvija2006-2009
2003-2005
FPDFPDF
30/09-1/10Riga Open 2017Rīga, Latvija2003-2005
2000-2002
1999+
BPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medal Winners (PDF)
Medal Tally by Nation (PDF)
5-8/10European Cadet Championships 2017Budapešta, Ungārija2003-2005APDF
14/10Jitae Kauss 2017Daugavpils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
F
2-5/11European Junior Championships 2017Larnaka, Kipra2000-2002APDF
18/11Latvijas ČempionātsVentspils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
1999+
E
19/11Latvijas Tehniskais ČempionātsVentspils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
1999+
E
25-26/11Vitebska Kauss (BOC 3. posms)Vitebska, Baltkrievija2006-2009
2003-2005
2000-2002
B
9/12Astankov Cup 2017Daugavpils, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
F
16-17/12Jaungada TurnīrsMinska, Baltkrievija2006-2009
2003-2005
2000-2002
C
23/12Hansu KaussRīga, Latvija2006-2009
2003-2005
2000-2002
F