Rīgas klubs “Hansu”, kura sastāvā startēja arī BJSS “Rīdzene” un RJTC audzēkņi, ar 118 kopvērtējuma punktiem triumfēja nedēļas nogalē Ventspilī notikušajā Latvijas atklātajā čempionātā, kur piedalījās arī Krievijas un Baltkrievijas sportisti.

“Hansu” kopā izcīnīja desmit zelta, 13 sudraba un deviņas bronzas medaļas. Rīgas klubs bija labākais bērnu vecuma grupā (2005.-08.gadā dzimušie) un pieaugušo vecuma grupā (1999.g.dz. un vecāki).

Otrā labākā vienība ar 90 punktiem bija mājinieki Ventspils “Favorīts” cīkstoņi, kuru kontā deviņas zelta un deviņas sudraba medaļas. Ventspilnieki veiksmīgākie bija junioru vecuma grupas (1999.-2001.g.dz.) svara kategorijās.

Savukārt trešais labākais klubs bija Daugavpils “Jitae”, kuri iekrāja sešas zelta, četras sudraba un septiņas bronzas godalgas, kas kopā deva 61 punktu. Daugavpils komanda bija labākā kadetu vecuma grupā (2002.-04.g.dz.).

Latvijas atklātajā čempionātā piedalījās 114 sportisti no deviņām komandām. Gan Krievijas, gan Baltkrievijas komandas palika ārpus labāko trijnieka komandu vērtējumā.

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs