Rīgas klubs “Hansu” ar 82 kopvērtējuma punktiem triumfēja nedēļas nogalē notikušajās starptautiskajās taekvondo sacensībās “Ventspils kauss”, kas ir šī gada Baltijas kausa otrais posms.

“Hansu”, kuras sastāvā startēja arī BJSS “Rīdzene” un RJTC audzēkņi, kopā izcīnīja septiņas zelta, deviņas sudraba un sešas bronzas medaļas. Otrajā vietā ar 80 punktiem ierindojās Baltkrievijas komanda Minskas “Spartak”, bet trešo vietu izcīnīja cits baltkrievu klubs Vitebskas “VOFT”, iekrājot 51 punktu.
Otrā labākā komanda no Latvijas bija turnīra saimnieki Ventspils “Favorit”, kas ar 36 kopvērtējuma punktiem ierindojās ceturtajā vietā. Tikpat punktus iekrāja arī trešais labākais pašmāju klubs “Jitae” no Daugavpils, kuriem turnīrā dalīta piektā vieta.
Ikgadējā Baltijas kausa otrajā posmā Daugavpilī piedalījās ap 240 sportistiem no 16 komandām, kopā pulcējot sešu valstu pārstāvjus – no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Somijas.
Šajā posmā pirmo reizi vēsturē pēc jaunieviestajiem Pasaules taekvondo federācijas (WTF) noteikumiem vecāko bērnu svara kategorijās tika atļauti sitieni pa galvu. Lai varētu aizvadīt šāda veida cīņas, sportisti izmantoja īpašas ķiveres ar maskām, kas paredzētas, lai novērstu dažādas traumas.
Kā zināms, Baltijas kausa pirmajā posmā, kas notika Daugavpilī, “Hansu” izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vien Baltkrievijas klubam no Minskas “Leon Team”.

Baltijas kausa noslēdzošās, trešās, sacensības oktobra sākumā norisināsies Rīgā. Pēc visu trīs posmu rezultātiem tiks apbalvoti gan labākie sportisti individuālajā ieskaitē, gan arī labākie klubi.

Nākamās Sacensības

Vilnius Cup 30. septembris Viļņa, Lietuva Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Ambassador's Cup 2022

Ambassador's Cup 2022

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs