Rīgas taekvondo kluba “Hansu” cīkstoņi aizvadītās nedēļas nogalē izcīnīja ceturto vietu Ventspilī notikušajā Baltijas kausa otrajā posmā.

Pārliecinošu uzvaru šajās sacensībās svinēja Krievijas pilsētas Kaļiņingradas sportisti, kuri kopā tika pie 196 punktiem, tai skaitā pie 20 zelta, 15 sudraba un 11 bronzas godalgām.

Tikmēr Ventspils klubs “Favorīts” savās mājās tika pie piecām zelta, desmit sudraba un desmit bronzas medaļām, kopvērtējumā iekrājot 75 punktus un ieņemot otro vietu. Savukārt kā trešie ar 44 punktiem palika Gruzijas izlases cīkstoņi.

Par otro labāko Latvijas klubu “Ventspils kausā 2017 kļuva “Hansu” sportisti, kuri iekrāja 40 punktus un 12 medaļas, no kurām četras zelta godalgas.

Individuālās sacensības notika sestdien, taču svētdien skatītājus priecēja komandu cīņas. Junioru vecuma grupā par labākajiem kļuva cīkstoņi no Gruzijas, kadetiem uzvaru izcīnīja “Favorīts” atlēti, taču starp bērnu komandām, kur arī bija lielākā konkurence, triumfēja “Hansu” sportisti.

Kopumā sacensībās piedalījās 209 sportisti no 15 komandām. Turnīrā tika pārstāvēta Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija un Gruzija.

Nākamās Sacensības

Riga Open 14. septembris - 15. septembris Rīga, Latvija Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs