Latgales Taekvondo centra “Jitae” sportisti izcīnīja otro vietu aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā “Daugavpils kausā”, piekāpjoties vienīgi Baltkrievijas kluba Vitebskas VOFT cīkstoņiem.

Mājinieki “Jitae” kopā izcīnīja septiņas zelta, sešas sudraba un trīs bronzas medaļas, kopvērtējumā iekrājot 70 punktus, kas bija par 23 punktiem mazāk nekā VOFT komandai. Daugavpils sportisti bija labākie kadetu vecuma grupā (2003.-2005.gadā dzimušie) un junioru vecuma grupā (2000.-2002.gadā dzimušie).

Par otro labāko klubu no Latvijas kļuva Rīgas komanda “Hansu”, kuras sastāvā startēja arī BJSS “Rīdzene” un RJTC audzēkņi. “Hansu” kontā sešas zelta, septiņas sudraba, sešas bronzas godalgas, kā arī 65 punkti, kas kopvērtējumā deva trešo vietu starp visām komandām. Tāpat rīdzinieki triumfēja bērnu vecuma grupā (2006.-2007.gadā dzimušie).

Turnīra izskaņā notika pērnā gada labāko sportistu godināšana gan pēc Latvijas Taekvondo federācijas (LTKF) reitinga, gan Baltijas kausa kopvērtējuma. Pēc LTKF reitinga pieaugušo (1998.g.dz. un vecāki) konkurencē labākais bija “Hansu” kluba pārstāvis Maksims Revunovs, arī starp junioriem (1999.-2001.) par labāko nosauca Mariju Ivanovu no “Hansu”. Kadetu vecuma grupā (2002.-2004.g.dz.) veiksmīgākais bija Antons Vavilovs (“Jitae”), bet starp bērniem (2005.-2006.g.dz.) par labāko nosauca Anastasiju Močalinu (“Hansu”).
Tikmēr par veiksmīgāko cīkstoni pieaugušo vidū pērnā gada Baltijas kausa vērtējumā tika atzīts lietuvietis Aurims Klems no Šauļu vienības “Team Centre of Martial Arts”, starp junioriem – latviete Jolanta Tarvida (“Hansu”), bet kadetu vecuma grupā – Aleksandrs Dubčiks no Baltkrievijas kluba Polockas “Tiger”.
Par Baltijas kausa pagājušā gada labāko klubu pieaugušajiem tika atzīts Ventspils “Favorīts”, taču junioriem – Minskas “Leon” no Baltkrievijas. Spēcīgākie kadeti pārstāvējuši Minskas “Spartak” vienību, par veiksmīgākā bērnu komanda bijusi “Hansu”.

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs