[two_third]

Latvijas taekvondo cīkstoņi sestdien izcīnīja 13 godalgas Krievijas pilsētā Novgorodā notikušajās starptautiskās sacensībās, no kurām četras bija zelta medaļas.

Par čempioniem bērnu svara kategorijās kļuva Daniils Jefimcovs, Ģirts Putniņš un Anastasija Močalina (visi no Rīgas kluba “Hansu”), taču starp junioriem savā svara kategorijā labākais bija Kirills Ivanovs (Daugavpils komanda “Jitae”).

Pie sudraba tika Kristofers Šulcs (“Hansu”), kurš cīnījās bērnu svara kategorijā, kā arī kadets Dzintars Bogdanovs un juniori Iļja Čemis un Gļebs Pozņaks (visi – “Jitae”). Savukārt uz goda pjedestāla trešā augstākā pakāpiena kāpa bērni Vlada Močalina, Viktorija Helviga, Vitālijs Ivanovs (visi – “Hansu”) un kadeti Antons Vavilovs un Nadežda Jefimova (abi – “Jitae”).

“Visi sportisti ir malači. Vairākiem jaunajiem cīkstoņiem šīs bija pirmās šāda mēroga sacensības, taču arī viņi cienīgi aizvadīja savas cīņas,” atzina Latvijas delegācijas vadītāja Viktorija Močalina. “Liels paldies treneriem par viņu ieguldīto darbu!”

Speciālbalvu un kausu par cīņassparu ieguva Bogdanovs un Daniels Novičkovs (“Hansu”).

Latviju šajās sacensībās pārstāvēja 23 cīkstoņi – 13 no Rīgas un desmit no Daugavpils.

Kopumā turnīrā piedalījās ap 500 sportistiem. Tika pārstāvētas arī tādas Krievijas pilsētas kā Sanktpēterburga, Maskava, Tvera, Voroņeža, Volgograda, Novgoroda, kā arī Ļeņingradas apgabals, Maskavas apg., Tveras apg. un Novgorodas apg. Tāpat cīņās piedalījās sportisti no Baltkrievijas pilsētas Vitebskas.

[/two_third]

[one_third]

Novgorod

[/one_third]

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs