Datums
Pilsēta, Valsts
Reitings
Kategorijas
Nolikums
Rezultāti
Vilnius Cup
18. janvāris
Viļņa, Lietuva
B
  • Bērni (2009-2012)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Hansu Kauss
1. februāris
Rīga, Latvija
C
  • Bērni (2009-2014)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
Turnīrs “Tēvzemes Aizstāvja Diena”
8. februāris -
9. februāris
Vitebska, Baltkrievija
B
  • Bērni (2009-2010)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
5. WT Prezidenta Kauss
18. februāris -
21. februāris
Helsingborja, Zviedrija
G2
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Helsingborg Open
22. februāris -
23. februāris
Helsingborja, Zviedrija
G1
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Konig Open
1. marts
Kaļiņingrada, Krievija
B
  • Bērni (2009-2010)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Latvijas Atklātais Tiešsaistes Pumse Čempionāts
2. maijs -
9. maijs
Tiešsaistē
D
  • Bērni (2009-2015)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Ventspils Kauss
8. augusts
Ventspils, Latvija
B
  • Bērni (2009-2014)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Pirmais Solis
10. oktobris
Rīga, Latvija
D
  • Bērni (2009-2014)
  • Kadeti (2006-2008)
Eiropas Klubu Čempionāts
21. novembris -
25. novembris
Zagreba, Horvātija
A
  • Bērni (2009-2012)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2003+)
Eiropas Čempionāts Olimpiskajās Svara Kategorijās
10. decembris -
11. decembris
Sarajeva, Bosnija un Hercegovina
A
  • Pieaugušie (2003+)
Tiešsaistes Pumse Čempionāts “Riga Open”
19. decembris -
20. decembris
Tiešsaistē
B
  • Bērni (2009-2015)
  • Kadeti (2006-2008)
  • Juniori (2003-2005)
  • Pieaugušie (2002+)
Jan 18

Vilnius Cup

B

reitings

Register
Viļņa, Lietuva

Bērni (2009-2012)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Feb 1

Hansu Kauss

C

reitings

Register
Rīga, Latvija

Bērni (2009-2014)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Feb 8-9

Turnīrs “Tēvzemes Aizstāvja Diena”

B

reitings

Vitebska, Baltkrievija

Bērni (2009-2010)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Feb 18-21

5. WT Prezidenta Kauss

G2

reitings

Register
Helsingborja, Zviedrija

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Feb 22-23

Helsingborg Open

G1

reitings

Register
Helsingborja, Zviedrija

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Mar 1

Konig Open

B

reitings

Register
Kaļiņingrada, Krievija

Bērni (2009-2010)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Mai 2-9

Latvijas Atklātais Tiešsaistes Pumse Čempionāts

D

reitings

Tiešsaistē

Bērni (2009-2015)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Aug 8

Ventspils Kauss

B

reitings

Register
Ventspils, Latvija

Bērni (2009-2014)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Okt 10

Pirmais Solis

D

reitings

Rīga, Latvija

Bērni (2009-2014)

Kadeti (2006-2008)

Nov 21-25

Eiropas Klubu Čempionāts

A

reitings

Register
Zagreba, Horvātija

Bērni (2009-2012)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2003+)

Dec 10-11

Eiropas Čempionāts Olimpiskajās Svara Kategorijās

A

reitings

Register
Sarajeva, Bosnija un Hercegovina

Pieaugušie (2003+)

Dec 19-20

Tiešsaistes Pumse Čempionāts “Riga Open”

B

reitings

Register
Tiešsaistē

Bērni (2009-2015)

Kadeti (2006-2008)

Juniori (2003-2005)

Pieaugušie (2002+)

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs