Atpakaļ uz Arhīvu

DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
19. janvārīVilnius CupViļņa, Lietuva2008-2009
2005-2007
2002-2004
2002+
BPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
23. februārīTurnīrs "День Защитника Отечества"Vitebska, Baltkrievija2008-2009
2005-2007
2002-2004
CPDF
10. martāKonig Open
(Baltijas Olimpiskais Kauss 1. posms)
Kaļiņingrada, Krievija2008-2009
2005-2007
2002-2004
2002+
BPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
20. aprīlīLithuania OpenViļņa, Lietuva2008-2012
2005-2007
2002-2004
2002+
BPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
4. maijāVentspils Kauss
(Baltijas Olimpiskais Kauss 2. posms)
Ventspils, Latvija2008-2011
2005-2007
2002-2004
2002+
BPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
15.-19. maijāWT Pasaules ČempionātsMančestra, Lielbritānija2002+G12PDFPDF
8.-9. jūnijāAustrian OpenInsbruka, Austrija2005-2007
2002-2004
2002+
G1PDFKadeti
15.-16. jūnijaLuxembourg OpenLuksemburga, Luksemburga2005-2007
2002-2004
2002+
G1PDFKadeti
Pieaugušie
7. jūlijāLatvijas Jaunatnes OlimpiādeJelgava, Latvija2002-2004DPDFTXT
7.-13. jūlijāVasaras UniversiādeNeapole, Itālija2002+G2PDF
7.-10. augustāWT Pasaules Kadetu ČempionātsTaškenta, Uzbekistāna2005-2007G6PDFDiena 3
Diena 4
5.-8. septembrīEiropas U21 ČempionātsHelsingborja, Zviedrija1999-2003G2PDFDiena 2
21.-22. septembrīPolish OpenVaršava, Polija2005-2007
2002-2004
2002+
G1PDFKadeti
1.-3. oktobrīEiropas Kadetu ČempionātsMarina D'Or, Spānija2005-2007G2PDFDiena 3
5.-6. oktobrīRiga OpenRīga, Latvija2005-2007
2002-2004
2002+
G1PDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
26. oktobīAmbassador's CupRīga, Latvija2011-2013
2009-2010
2008-2009
2005-2007
2002-2004
BPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
Medalists - Poomsae
1.-3. novembrīEiroppas ČempionātsBari, Itālija2002+G4PDFDiena 1
Diena 2
13. novembrīKorean Ambassador’s CupMudžu, Korejas Republika2005-2007
2002-2004
2002+
A
16. novembrīLatvijas ČempionātsVentspils, Latvija2010-2012
2008-2009
2005-2007
2002-2004
2002+
CPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
23. novembrīAstankova KaussDaugavpils, Latvija2012-2014
2010-2011
2008-2009
2005-2007
2002-2004
CPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team
29.-30. novembrīEiropas Čempionāts Olimpiskajās Svara KategorijāsDublina, Īrija2002+G1PDFDiena 1
6.-9. decembrīGalvaspilsētas kaussMinska, Baltkrievija2009-2012
2006-2008
2003-2005
BPDFPDF
14. decembrīKlaipeda Open
(Baltijas Olimpiskais Kauss 3. posms)
Klaipēda, Lietuva2010-2012
2009-2010
2008-2009
2005-2007
2002-2004
2002+
BPDFDraw Sheets with Results
Medalists
Medal Tally by Team

Atpakaļ uz Arhīvu

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs