Atpakaļ uz Arhīvu

DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
6.-9. februārīWT European Clubs ChampionshipsStambula, Turcija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDFMedalists - Day 1 (PDF)
17. februārīDaugavpils Kauss (Baltijas Olimpiskais Kauss 1. posms)Daugavpils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)
24.-25. februārīNI-KKO Roma Open Taekwon-do ITFRoma, Itālija2007-2012
2004-2006
2001-2003
2000+
PDF
10.-11. martāKonig Open (Baltijas Olimpiskais Kauss 2. posms)Kaļiņingrada, Krievija2007-2008
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Points by Team (PDF)
6.-8. aprīlīOlympic Bear 2018Maskava, Krievija2001-2003
2001+
CPDF
9.-13. aprīlīWT Junior ChampionshipsHamameta, Tunisija2001-2003APDF
12.-15. aprīlīSenior and Junior European Taekwon-do ITF ChampionshipsMaribora, Slovēnija2000-2004
2000+
PDF
25.-29. aprīlīWT President's CupAtēnas, Grieķija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDF
10.-13. maijāWT European Senior ChampionshipsKazaņa, Krievija2001+APDFMedalists - Day 2 (PDF)
19. maijāVentspils Kauss (Baltijas Olimpiskais Kauss 3. posms)Ventspils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)
31. maijā - 10. jūnijāWT European Multi ChampionshipsPlovdiva, Bulgārija2004-2006
2001-2003
2001+
APDFResults - Day 2 (PDF)
15.-16. septembrīPolish OpenVaršava, Polija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDF
6.-7. oktobrīRiga OpenRīga, Latvija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Country (PDF)
27.-28. oktobrīVitebskas reģiona atklātais kauss Vitebska, Baltkrievija2007-2008
2004-2006
2002-2003

CPDF
8.-11. novembrīWT European U21 ChampionshipsVaršava, Polija1998-2002APDFDraw Sheets with Results - Day 1 (PDF)
Draw Sheets with Results - Day 3 (PDF)
10. novembrīAmbassador's CupRīga, Latvija2007-2008
2004-2006
2001-2003
DPDF
24. novembrīLatvijas Atklātais ČempionātsVentspils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
EPDF (ENG)
PDF (LAT)
Draw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)
25. novembrīLatvijas Tehniskais ČempionātsVentspils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
EPDF
29. novembrī - 2. decembrīWT European Cadet ChampionshipsMarina D'Or, Spānija2004-2006APDFDraw Sheets - Day 2 (PDF)
8. decembrīAstankova KaussDaugavpils, Latvija2007-2012
2004-2006
2001-2003
FPDF
8.-9. decembrīGalvaspilsētas kauss 2018Minska, Baltkrievija2008-2010
2005-2007
2002-2004
CPDF (RUS)
15. decembrīKlaipeda Open (Baltijas Olimpiskais Kauss 4. posms)Klaipēda, Lietuva2007-2011
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)

Atpakaļ uz Arhīvu

Nākamās Sacensības

Vilnius Cup 30. septembris Viļņa, Lietuva Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Ambassador's Cup 2022

Ambassador's Cup 2022

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs