Atpakaļ uz Arhīvu

DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
6.-9. februārīWT European Clubs ChampionshipsStambula, Turcija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDFMedalists - Day 1 (PDF)
17. februārīDaugavpils Kauss (Baltijas Olimpiskais Kauss 1. posms)Daugavpils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)
24.-25. februārīNI-KKO Roma Open Taekwon-do ITFRoma, Itālija2007-2012
2004-2006
2001-2003
2000+
PDF
10.-11. martāKonig Open (Baltijas Olimpiskais Kauss 2. posms)Kaļiņingrada, Krievija2007-2008
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Points by Team (PDF)
6.-8. aprīlīOlympic Bear 2018Maskava, Krievija2001-2003
2001+
CPDF
9.-13. aprīlīWT Junior ChampionshipsHamameta, Tunisija2001-2003APDF
12.-15. aprīlīSenior and Junior European Taekwon-do ITF ChampionshipsMaribora, Slovēnija2000-2004
2000+
PDF
25.-29. aprīlīWT President's CupAtēnas, Grieķija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDF
10.-13. maijāWT European Senior ChampionshipsKazaņa, Krievija2001+APDFMedalists - Day 2 (PDF)
19. maijāVentspils Kauss (Baltijas Olimpiskais Kauss 3. posms)Ventspils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)
31. maijā - 10. jūnijāWT European Multi ChampionshipsPlovdiva, Bulgārija2004-2006
2001-2003
2001+
APDFResults - Day 2 (PDF)
15.-16. septembrīPolish OpenVaršava, Polija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDF
6.-7. oktobrīRiga OpenRīga, Latvija2004-2006
2001-2003
2001+
BPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Country (PDF)
27.-28. oktobrīVitebskas reģiona atklātais kauss Vitebska, Baltkrievija2007-2008
2004-2006
2002-2003

CPDF
8.-11. novembrīWT European U21 ChampionshipsVaršava, Polija1998-2002APDFDraw Sheets with Results - Day 1 (PDF)
Draw Sheets with Results - Day 3 (PDF)
10. novembrīAmbassador's CupRīga, Latvija2007-2008
2004-2006
2001-2003
DPDF
24. novembrīLatvijas Atklātais ČempionātsVentspils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
EPDF (ENG)
PDF (LAT)
Draw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)
25. novembrīLatvijas Tehniskais ČempionātsVentspils, Latvija2007-2010
2004-2006
2001-2003
2001+
EPDF
29. novembrī - 2. decembrīWT European Cadet ChampionshipsMarina D'Or, Spānija2004-2006APDFDraw Sheets - Day 2 (PDF)
8. decembrīAstankova KaussDaugavpils, Latvija2007-2012
2004-2006
2001-2003
FPDF
8.-9. decembrīGalvaspilsētas kauss 2018Minska, Baltkrievija2008-2010
2005-2007
2002-2004
CPDF (RUS)
15. decembrīKlaipeda Open (Baltijas Olimpiskais Kauss 4. posms)Klaipēda, Lietuva2007-2011
2004-2006
2001-2003
2001+
CPDFDraw Sheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
Medal Tally by Team (PDF)

Atpakaļ uz Arhīvu

Nākamās Sacensības

Lux Open 8. jūnijs - 9. jūnijs Luksemburga Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs