Atpakaļ uz Arhīvu

DatumiNosaukumsPilsēta, valstsDz.gadsReitingsNolikumsRezultāti
16-17.01.16European Olympic Qualification RIOIstanbula, TUR1998+A
23-24.01.16Daugavpils Kauss (BOC 1)Daugavpils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
CPDFPDF
6.02.16Hansu CupRīga, LVA2005-2008
2002-2004
FDOCPDF
26-27.02.16Turnīrs "День защитника Отечества"Vitebska, BLR2005-2008
2002-2004
1999-2001
D
12-13.03.16Dutch Open (G-1 class)Eindhoven, NLD1999-2001
1998+
B
13.03.16The Open Kaliningrad Taekwondo Championships «KÖNIG OPEN»Kaliningrad, RUS2005-2008
2002-2004
1999-2001
1997+
25-27.03.16Ukraine Open (G-1 class)Lviv, UKR1999-2001
1998+
B
2.04.16"Jāņa Kauss"Ventspils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
FPDF
7-10.04.16WTF President Cup (G-2 class)Bonn, DEU1999-2001
1998+
B
15-17.04.161st international Taekwondo WTF tournament "Olympic bear" Moscow, RUS2007-2008
2006-2005
2002-2004
1999-2001
28.04-1.05.16ITF European ChampionshipTampere, FIN1999-2001
1998+
A
30.04-1.05.16Ventspils Kauss (BOC 2)Ventspils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
CPDFPDF
14.05.16Turnīrs "День защиты детей"Vitebsk, BLR2005-2008
2002-2004
1999-2001
D
19-22.05.16European Senior ChampionshipMontreux, CHE1998+A
3-5.06.16Austrian Open (G-1 class)Insbruck, AUT2002-2004
1999-2001
1998+
B
11.06.16Latvijas Tehniskais Čempionāts (WTF, PARA Taekvondo)Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDF
11-12.06.16Latvijas Tehniskais Čempionāts (ITF) Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDF
18.06.16"Jauno Cerību Kauss"Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
FDOCPDF
3.07.16IV Latvijas OlimpiādeCēsis, LVA2000+EPDFPDF
22-26.07.16European Championship U21Grozniy, RUS1996-2000A
9.08.2016Ambassador's CupRīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDFPDF
3.09.2016Aizkraukles KaussAizkraukle, LVA2007-2009
2005-2006
2002-2004
FPDF
8-11.09.167th European Cadet ChampionshipsBucharest, ROM2005-2008APDF
22-25.09.16Russian Open 2016Moscow, RUS2002-2004
1999-2001
1999+
BPDF
8-9.10.16Riga Open (G-1 class) BOC - 3 Rīga, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
BPDF
BOC3 (PDF)
Drawsheets with Results (PDF)
Medalists (PDF)
12.11.16Latvijas ČempionātsVentspils, LVA2005-2008
2002-2004
1999-2001
1998+
EPDFMedalists (PDF)
Medalists by Team (PDF)
16-20.11.16World Junior ChampionshipsBurnaby, CAN1999-2001APDF
26-27.11.16Vitebskas Apgabala Kauss 2016Vitebska, BLR2007-2009
2005-2006
2002-2004
DPDF
10.12.16Klaipeda Open 2016Klaipēda, LTU2007-2008
2005-2006
2002-2004
1999-2001
DPDF
18.12.16Astankov Cup 2016Daugavpils, LVA2006-2010
2003-2005
2000-2002
FPDF

Atpakaļ uz Arhīvu

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs