[two_third]Rīgas taekvondo kluba “Hansu” cīkstoņi triumfēja otrdien Latvijas galvaspilsētā notikušajās komandu sacensībās “Dienvidkorejas vēstnieka kauss”.

Kopumā turnīrā piedalījās ap 50 sportistiem, kuri pārstāvēja trīs Latvijas klubus. 12 komandas cīnījās četrās dažādās vecuma kategorijās, divās no tām zeltu izcīnot Rīgas kluba “Hansu” audzēkņiem, kopā iekrājot 18 punktus. Tikmēr otro un trešo vietu ar 13 punktiem dalīja Ventspils klubs “Favorīts” un Daugavpils komanda “Jitae”.

Rīdzinieki bija labākie abās bērnu kategorijās – zēnu konkurencē uzvarēja Ģirts Putniņš, Vlada Močalina un Aleksandrs Vicinskis, bet starp meitenēm labākās bija Viktorija Helviga un Anastasija Močalina.

Starp kadetiem uzvarēja Daugavpils sportisti Aleksandrs Minķevičs, Antons Vavilovs un Glebs Pozņaks , tikmēr junioru konkurencē par labākiem kļuva “Favorīts” cīkstoņi Nikita Pivinskis un Daniils Likovs.

Kā zināms, jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Taekvondo federācija (LTKF) piedalījās taekvondo sporta veida attīstīšanas programmā “Taekwondo Peace Corps”. Tās laikā divi instruktori no Dienvidkorejas veselu mēnesi viesojās dažādās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī un Engurē, kur sniedza paraugstundas un vadīja seminārus dažādās treniņnometnēs.

[/two_third]

[one_third]amb cup 2[/one_third]

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs