2018. Sportistu reitings

Pieaugušie (2001 >)

Vārds, UzvārdsKlubs2017ECCKOOBWTE MROKopā
Kirills IvanovsJitae38.62008-3453.62
Iļja ČemisJitae33.7-2-52143.7
Dmitrijs SabanskisHansu4-32--413
Aleksandra VasjutinaK-Sport0-----44
Olga MisiņaTae-Fun0.5-----11.5
Aleksandrs JereminovičsTae-Fun0.5-----00.5

Juniori (2001, 2002, 2003)

Vārds, UzvārdsKlubs2017ECCDKKOOBWT JCWT PCVKWTE MROKlOKopā
Markuss VasiļjevsHansu19.19-1010-0-104341070.19
Anastasija KoroļovaJitae13.754410-4-3-140-52.75
Miroslava VilkovaJitae1.5-10102-2-5104-44.5
Viktorija HelvigaHansu0---------01010
Ļubova ZaharenkovaMusado0---------01010
Ivans VolodinsTae-Fun0---------2-2
Viktorija KarnakovaTae-Fun0---------2-2

Kadeti (2004, 2005, 2006)

Vārds, UzvārdsKlubs2017ECCDKKOOBWT PCVKWTE MPOROVitEČkEČklGKAKKlOKopā
Anastasija MočaļinaHansu48.25101030610162141044-2-10149.25
Viktorija HelvigaHansu558--106104653412-10-10143
Kristofers ŠulcsHansu36.753-84010-24-4--0-879.75
Ļubova ZaharenkovaHansu48.2510100--0-0000-0---68.25
Ļubova ZaharenkovaMusado0--10--105312104-8---62
Aleksandrs VicinskisHansu35-3-0-8----0-----46
Vitalijs IvanovsHansu20.524---3--342--4-345.5
Dzintars BogdanovsJitae19.75282--8--4-0-----43.75
Daņila ŠubņikovsHansu10.2522---2--422--10-337.25
Paula SaknīteHansu1-3-6-8----2--2-1032
Artūrs BangaHansu0-6-4-6----0--6-325
Kirills GatčinsMusado0-----0----4----1014
Daniils JefimcovsMusado0----------4----812
Amanda TroščenkoHansu2.5-3---2----0----411.5
Ģirts PutniņšHansu0----------4--4-210
Kirills GatčinsLTKMF0-10--------0-----10
Andžela MamrovskaLTKMF0-10--------0-----10
Sanija-Krista KalniņaK-Sport0-3---3----1---2-9
Agate ŽigureLTKMF0-8-----1--0-----8
Kirills GatčinsTKD Marupe2.5-0---4----0-----6.5
Vladislava MočaļinaHansu0----------2--4--6
Agate ŽigrueTKD Marupe1-0---3----1-----5
Andžela MamrovskaOlimpiks0.5-0-----0--4-----4.5
Raimonds VoitānsHansu0----------0--4--4
Jeļena SavinaHansu0----------4-----4
Aleksis KevinšTKD Marupe0----------4-----4
Ieva Kristīne CaunīteTae-Fun1-----3----0-----4
Roberts DaukštaLTKMF0-3--------0-----3
Roberts DaukštaTKD Marupe0-0---2----0-----2
Maksims KarnakovsTae-Fun0----------2-----2
Ņikita IvkinsK-Sport0----------0---0-0

Bērni (2007)

Vārds, UzvārdsKlubsDKKOOBVKVitEČklAKKlOKopā
Daniils JefimcovsMusado-10-28412-1046
Ģirts PutniņšHansu106810-4--442
Ričards Rauls RuslēvičsMusado-0-6-410-1030
Deniels NovičkovsMusado-10-10-28--30
Vladislava MočaļinaHansu----100--1020
Raimonds VoitānsHansu0443-0--819
Ričards Rauls RuslēvičsHansu100-0-00-010
Daniils JefimcovsHansu100-0000-010
Rēzija ĻebedevaMusado-----1--89
Maksimilians BotušansK-Sport-----4-037
Nils KlišānsHansu2--4-0---6

Sacensību klasifikācija

SaīsinājumsSacensību nosaukumsReitinga klase
ECCWT European Clubs Championships
B
DKDaugavpils Kauss BOC-1C
KOKonig Open BOC-2C
OBOlympic Bear 2018C
WT PCWT President’s CupB
VKVentspils Kauss BOC-3 C
WTE MWT European Multi ChampionshipsA
POPolish OpenB
RORiga OpenB
VitVitebskas reģiona atklātais kaussC
Latvijas Atklātais Čampionāts E
EČkEiropas Čempionāts KadetiemA
EČklEiropas Kubu Čempionāts B
GKGalvaspilsētas Kauss 2018 C
AKAstankova KaussF
KlOKlaipeda Open BOC-4 C
WT JCWT Junior ChampionshipsA