9.jūlijā noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017. Noslēguma dienā norisinājās taekvondo sacensības, kurās piedalījās sportisti no Rīgas, Ventspils, Daugavpils, Liepājas, Mārupes un Garkalnes novadaiem. Rīgas pilsētu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2017 pārstāvēja 3 Sporta kluba HANSU sportisti: Andrejs Zaharenkovs (no 48 līdz 55 kg), Tihons Rjabovs (no 48 līdz 55 kg) un Markus Vasiļjevs (no 55 līdz 63 kg). Andrejs izcīnīja bronzas godalgu. Tihons cīnījās ar diviem Daugavpils novada sportistiem, uzvarējot pirmajā kārtā un piekāpjoties pretiniekam finālā, izcīnīja sudraba godalgu. Markus, piekāpjoties pirmajā kārtā, nācās cīnīties par trešo un ceturto vietu, kur pārliecinoši uzvarēja savu pretinieku no Daugavpils novada un izcīnīja bronzas godalgu.
Apsveicam sportistus ar godalgoto vietu izcīnīšanu, novēlam vasarā atgūt spēkus un jaunajā sezonā gūt augstus panākumus.

Kopumā daugavpilieši, kuri ikdienā pārstāv sporta klubu “Jitae”, tika pie septiņām godalgām, tai skaitā izcīnot arī divas sudraba un vienu bronzas medaļu.

Panākumiem bagāti bija arī Ventspils sportisti, kuri kopumā tika pie trim zelta un trim sudraba medaļām. Pie vēl vienas zelta godalgas tika Liepājas sportisti.

Kopumā sacensībās piedalījās 36 sportisti, pārstāvot četras pilsētas un divus novadus.

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs