Atpakaļ uz galeriju

Atpakaļ uz galeriju

Rīgas kluba “Hansu” taekvondo cīkstoņi triumfēja sestdien Daugavpilī notikušajā Baltijas Olimpiskā kausa pirmajā posmā.

“Hansu” sportisti, starp kuriem bija arī BJSS “Rīdzene” un RJTC audzēkņi, turnīrā tika pie sešām zelta medaļām, četrām sudraba un piecām bronzas godalgām, kopā iekrājot 59 punktus. Pusi no medaļām Rīgas klubs izcīnīja tieši bērnu svara kategorijās (2007.-2010.gadā dzimušie).

Otrajā vietā ar 56 punktiem ierindojās cīkstoņi no Kaļiņingradas Taekvondo federācijas, kuru kontā piecas zelta, piecas sudraba un sešas bronzas medaļas. Tikmēr trešā labākā komanda ar 53 punktiem bija Latvijas Taekvondo kaujas mākslas federācija (LTKMF), kuriem attiecīgi piecas zelta, piecas sudraba un trīs bronzas godalgas.

Par trešo labāko vienību no Latvijas kļuva mājinieki no kluba “Jitae”. Daugavpils cīkstoņu kontā septiņas medaļas, no kurām divas zelta godalgas.

Kopā turnīrā piedalījās 127 sportisti no 13 komandām. Sacensībās tika pārstāvētas četras valstis – Latvija, Lietuva, Baltkrievija un Krievija.

Turpinājumā gaidāmi vēl divi Baltijas Olimpiskā kausa posmi. Martā sacensības norisināsies Kaļiņingradā, savukārt maijā noslēdzošais turnīrs notiks Ventspilī.

Nākamās Sacensības

Riga Open 14. septembris - 15. septembris Rīga, Latvija Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs