2. jūnijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Ceturtais vēstnieka kausa izcīņas turnīrs tekvondo, pulcējot 75 sportistus no Latvijas un Baltkrievijas.

Atklājot turnīru, Korejas Republikas vēstniecības Latvijā pilnvarotais lietvedis Kjonho Mins (Kyong-Ho Min) pauda gandarījumu, ka sacensības šogad norisinājās Daugavpilī – pilsētā ar bagātu vēsturi, kā arī dinamisku akadēmisko, biznesa un arī sporta vidi. Savā uzrunā pilnvarotais lietvedis sportistiem novēlēja smelties spēku no Latvijas likteņupes Daugavas, kā arī iedrošināja tos tiekties uz jaunām sasniegumu virsotnēm. Tāpat Kjonho Mins apsveica daugavpiliešus pilsētas 742. jubilejā, novēlot tiem skaistu un svinīgu svētku nedēļu.

Sacensībās tika pārstāvēti trīs Latvijas tekvondo klubi – “Hansu” no Rīgas, “Favorīts” no Ventspils, kā arī Daugavpils klubs “Jitae”, pulcējot plašu atbalstītāju pulku. Tāpat cīņā par medaļām iesaistījās Minskas Tekvondo kluba jaunieši. Sportisti sacentās četrās vecuma grupās (bērni A (2006.-2008.), bērni B (2008.-2010.), kadeti un juniori), sadalot astoņus medaļu komplektus.

Vēstnieka kausa izcīņas turnīru tekvondo organizē Korejas Republikas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Tekvondo federāciju un Daugavpils pilsētas pašvaldību. Tekvondo ir korejiešu cīņas un pašaizsardzības sistēma, kas ietver gan meditāciju, gan fizisko iemaņu attīstību.

 

 

Nākamās Sacensības

San Marino Open 29. jūnijs - 30. jūnijs Serravelle, Sanmarīno Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Latvijas Čempionāts 2023

Latvijas Čempionāts 2023

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs