No 2. līdz 5. novembrim Larnakā, Kiprā notika 4. Eiropas junioru čempionāts, kurā piedalījās arī Latvijas taekvondo komandu pārstāvji. Kopā Latvijas godu aizstāvēja četri sportisti, divi no Rīgas sporta kluba “Hansu” – Jolanta Tarvida un Markuss Vasiļjevs, un divi no Daugavpils kluba “Jitae” – Kirils Ivanovs un Iļja Čemis.

Visnozīmīgākais rezultāts ir vienīgai meitenei Latvijas komandā – Jolantai Tarvidai, kura izcīnīja trešo vietu svara kategorijā līdz 55 kg. Diemžēl Jolantas uzvaru cīņās pārtrauca Krievijas sportiste – Anastasija Nosova.

Zēniem gāja ne tik labi kā meitenēm, tomēr rezultāti arī nav tik slikti. Pirmajā dienā startēja Markuss Vasiļjevs svara kategorijā līdz 59 kg, uzreiz zaudējot Polijas sportistam. Viņam ir 17. vieta.

Nākamais bija Ilja Čemis, viņš cīnījās trešajā dienā svara kategorijā līdz 73 kg. Iļja zaudēja pirmajā cīņā Horvatijas sportistam, dabūjot 17. vietu.

Pēdējā jeb ceturtajā sacensību dienā cīnījās Kirils Ivanovs svara kategorijā līdz 68kg. Kirils tāpat kā iepriekšējie arī zaudēja pirmajā cīņā Itālijas sportistam, un arī ieguva 17. vietu.

Nākamās Sacensības

Vilnius Cup 30. septembris Viļņa, Lietuva Nolikums Reģistrācija

Reģistrācija

TaekoPlan

Pēdējā Galerija

Ambassador's Cup 2022

Ambassador's Cup 2022

Labākie Reitingā

Pieaugušie - Anastasija Koroļova

Juniori - Viktorija Helviga

Kadeti - Anastasija Močaļina

Bērni - Dmitrijs Ivaņecs