Latvijas Atklātais Taekvondo Čempionāts 2018

24.-25. novembrī Ventspilī norisinājās ikgadējais Latvijas atklātais taekvondo čempionāts. Šogad tas pulcēja ap 180 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Čempionāta pirmajā dienā norisinājās sacensības cīņās, bet otrajā dienā tehniskajās disciplīnās: dažādas poomsae disciplīnas un spērieni uz ātrumu.

Turnīra pirmās dienas noslēgumā tika pasniegti kausi komandām par labākajiem sniegumiem dažādās vecuma grupās cīņās. Komandu kopvērtējumā uz goda pjedestāla pirmās vietas kāpa Rīgas komanda Hansu/RJTC ar izcīnītiem 217 punktiem, otrajā vietā Daugavpils komanda LTC Jitae ar 212 punktiem un trešajā vietā komanda no Lietuvas Cunamis ar 155 punktiem.

Otrajā dienā, 25. novembrī, norisinājās Latvijas Tehniskais Čemionāts, kur tika organizētas poomsae sacensības dažādās disciplīnās: individuāli, pāros, grupās, kā arī spērieni uz ātrumu, kur varēja noteikt ātrākos sportistus dažādās vecuma grupās: bērni, kadeti, juniori, pieaugušie.

Šī čempionāta ietvaros norisinājās arī Parataekvondo sacensības, kur dalībnieki ar īpašām vajadzībām sacentās poomsae individuālajā disciplīnā.

Pirmo reizi Latvijas Taekvondo vēsturē šajā čempionātā tika organizētas sacensības frīstailā, kur dalībnieki rādīja savus priekšnesumus brīvā stilā individuāli un grupās, kur varēja novērot daudz akrobātikas elementus apvienotus ar taekvondo elementiem, kas bija ļoti baudāms skatītājiem.