G1 klases taekvondo turnīrs “Riga Open 2017”

Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās starptautiskais G1 klases taekvondo turnīrs “Riga Open 2017”, ko rīkojām ar Jūsu atbalstu. Sacensībās piedalījās:
  • 385 sportisti, kas sacentās trīs vecuma kategorijās (kadeti, juniori un pieaugušie);
  • 102 komandas no 36 valstīm.
Turnīrs norisinājās divas dienas, kā laikā pulcēja vairāk nekā 2000 skatītājus. Sacensībās piedalījās un turnīru organizēja pārstāvji no visiem Latvijas klubiem un reģioniem, kur tiek attīstīts taekvondo olimpiskais virziens, – Rīgas, Daugavpils, Rēzeknes, Aizkraukles, Liepājas un Ventspils. Tāpat turnīra organizēšanā palīdzēja pārstāvji no taekvondo klubiem, kuros tiek attīstīts neolimpiskais sporta veida virziens.
Sacensībās piedalījās sportisti no diviem Latvijas klubiem: “Hansu” (Rīga) un “Jitae” (Daugavpils). Latvija kopvērtējumā pēc izcīnīto medaļu skaita ieņēma septīto vietu.
G1 klases turnīru apmeklēja arī pārstāvis no Pasaules Taekvondo Miklošs Patafalvi, kā arī no Pasaules Taekvondo Eiropa Kostas Anagnostou, kuri sacensības novērtēja par ļoti labi noorganizētām, norādot, ka arī nākamgad Rīgā var tikt rīkotas šāda līmeņa sacensības. Tāpat starptautisko organizāciju pārstāvji minēja, ka turnīrs “Riga Open 2017” kļuvis par lielākajām taekvondo sacensībām Baltijas reģionā, kā arī par vienām no apmeklētākajām Austrumeiropā.
Latvijas Taekvondo federācija pateicas Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai, kā arī Latvijas Sporta federāciju padomei par palīdzību turnīra organizēšanā. Priecājamies, ka sacensības klātienē vēroja LSFP pārstāvji. Ceram, ka nākotnē mūsu sacensībās varēsim satikt arī pārstāvjus no LR IZM.